Hizmetlerimiz

Hizmetlerimiz

Anasayfa   |   Hizmetlerimiz

Kapıdan Kapıya Kargo Servisi

Kapıdan Kapıya Kargo Servisi

Sadece bizimle iletişime geçip gerekli bilgileri tarafımıza iletmeniz yeterlidir. Bu hizmet, müşterilerimizin taleplerini karşılamak için özel olarak tasarlanmış, nakliye ve gümrük işlemlerinde karşılaşılabilecek olası riskleri minimuma indirgemek için sağlanmaktadır. Servisimiz ayrıca; Kargonun alımı ve teslim edilmesi/ gümrük işlemleri/havalimanında kimlik kontrolleri/paketleme / kolilerin alınması ve önceden anlaşılan şartlar dâhilinde teslim edilmesi/ Anlaşmalı ülkelerde tüm yasal alım satım işlemlerini kapsamaktadır. Ek olarak sizlere kargonuz hakkında tüm detayları takip edebileceğiniz bir sistem sunmak için çalışmaktayız. Bu sistem sayesinde müşterilerimiz nerede ve ne zaman olursa olsun kargoları hakkında kesin bir bilgi alabilecekler.

VIP Müşteri Servisleri

VIP Müşteri Servisleri

Bu eşsiz hizmetle sizi merkez ofiste ağırlıyor veya sizinle havalimanında şirketin şoförü ile direkt olarak buluşuyoruz. Türkiye’nin tüm şehirlerinde havayolu ve otel işlemlerinizde yardımcı oluyor ve buna ek olarak dil bilen ve Türk pazarında bilgi ve deneyim sahibi personellerimiz ile İstanbul’da kaldığınız süre boyunca size en iyi ürünleri ve fırsatları bulmanız için yardım ediyoruz.

Gümrük İşlemleri

Gümrük İşlemleri

Şirketimiz Türkiye Cumhuriyeti ve yukarıda ismi geçen ülkelerde ithalat ve ihracatlarda Dünya Ticaret Örgütü’nün (WTO) kuralları dâhilinde olanak sağlamaktadır. Lütfen bize ulaşıp istediğiniz ülkenin gümrük işlemleri hakkında soru sormaktan çekinmeyiniz.

Depolar

Depolar

Depolarımız sizlere en iyi şekilde hizmet verebilmek için tamamı : gerekli ve işlevsel ekipmanlar ile donatılmıştır. Depolarımız şu ülkelerde bulunmaktadır;

- Lübnan Cumhuriyeti

- Suudi Arabistan Krallığı

- Mısır Cumhuriyeti

- Suriye Arap Cumhuriyeti 

- Birleşik Arap Emirlikleri

Müşteriye Havale Sistemi

Müşteriye Havale Sistemi

Müşterilerimize en iyi ve en kolay şekilde hizmet vermek için VIP müşterilerimize düzenli ve anında transferler ve birçok finansal kolaylıklar sunuyoruz. Diğer VIP servislerimiz hakkında bilgi sahibi olmak için umarım bizimle iletişime geçersiniz.

Ticari Arabuluculuk

Ticari Arabuluculuk

Şirketimiz nakliye süreci başlamadan önce geniş bir hizmet sunmaktadır. Müşterilerimizin düşüncelerini göz önüne alarak ticaretlerde kolaylık sağlayıp zamandan ve efordan tasarruf ediyoruz. Müşterilerimizin her çeşit üründen yararlanabilmesi için Türk firmalar ile anlaşarak ürünleri en ucuz fiyat ve ideal kalitede temin ediyoruz.

FaLang translation system by Faboba